Úsporné a pasivní domy

Provádíme výstavbu rodinných domů v nízkoenergetickém a pasivním standardu. Nabízíme komplexní práce v jakémkoli stadiu výstavby, přičemž jsme schopni zajistit všechny fáze procesu výstavby od přípravy akce(investiční záměr a poradenská činnost), projekt domu, vlastní stavbu až po dokončení a předání díla a kolaudaci. Pomůžeme při vyřizování hypotečního úvěru nebo žádosti o dotaci v rámci programu Zelená úsporám.

Při realizaci pasivních a nízkoenergetických domů Vám nabízíme spolehlivé zajištění stavby těchto domů s odborným zázemím:

  • energeticky úsporné domy - spotřeba 50 – 70 kWh/m2
  • nízkoenergetické domy – spotřeba 15 – 50 kWh/m2
  • pasivní domy - spotřeba 15 a méně kWh/m2

Ve srovnání s běžnou stavbou tedy pasivní dům spotřebuje až 10 x méně tepla na vytápění.

Projekt rodinného domu vypracujeme na míru – individuální projekt nebo Vám pomůžeme zorientovat se a vybrat dům z katalogu již hotových různorodých projektů rodinných domů, který jsme schopni upravit a přizpůsobit Vašim konkrétním požadavkům. Dále Vám navrhneme vhodné technické vybavení domu: vhodnou technologii vytápění, rekuperace, solární kolektory apod.

Realizujeme veškeré konstrukční varianty staveb zděných, monolitických, skeletových dřevěných a ocelových, dřevostaveb i jejich kombinací.

Na základě vyjasnění Vašich požadavků a projektu jsme schopni realizovat dům v jakýchkoliv konstrukčních řešeních a technologiích a velikostech, počínaje malou dřevostavbou a konče železobetonovými masivními konstrukcemi. Domy je možno provést kompletně na klíč nebo případně do stadia hrubé stavby pro dokončení svépomocí.

Více o projektu úsporné a pasivní domy naleznete na www.usporny-pasivni-dum.cz

 

Kontakt

Sjednejte si nezávaznou schůzku a získejte bližší informace.

STAVO-UNION, stavební společnost s r.o.
V Aleji 23, 466 01 Jablonec nad Nisou
Tel.: 483 314 493
e-mail: info@stavo-union.cz

STAVO-UNION, stavební společnost s r.o.
V Aleji 1544/23
466 01 Jablonec nad Nisou
telefon: (+420) 483 314 493
mobil: (+420) 602 602 003
e-mail: info@stavo-union.cz